Warszawa

Białołęka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
964 000 PLN
Cena za m2
12 048,49 PLN
Powierzchnia
80,01 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
5
Liczba pięter
5
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2023
Stan nieruchomości
Idealny
Czynsz administracyjny
866 PLN
Numer oferty
12108/11805/OMS

Opis nieruchomości

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !

Mieszkanie o powierzchni ok. 80 m kw. podzielone na dwa niezależne apartamenty z aneksami kuchennymi i łazienkami, wykończone w dobrym standardzie i tak lubianym nowoczesnym stylu.
Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania - do każdego wydzielonego apartamentu oddzielne, czynsz za m-ce postojowe 85,-zł..


Mieszkania położone są w budynkach na Osiedlu Miasto Moje inwestycji, której autorem i wykonawcą jest ceniona firma deweloperska RONSON.


Osiedle usytuowane jest na w zasięgu kilku minutowego spaceru od stacji Żerań skąd w 10 minut linią S3 (SKM) możemy się przemieścić do stacji metra Dworzec Gdański,
lub autobusem (trzy przystanki) dojechać do ostatniej stacji metra Bródno i stąd metrem do centrum. Naprawdę niezły dojazd.


To co Państwu oferujemy, to mieszkania przygotowane pod wynajmem, z kompleksową obsługą tego najmu przez wyspecjalizowaną firmę z gwarantowanym comiesięcznym czynszem najmu,
bez ryzyka, bez osobistego zaangażowania, z roczną stopą zwrotu na poziomie ok. 7%.


Odbiór lokali jeszcze w tym miesiącu, podpisanie aktów notarialnych wyodrębniających lokale przewidziane jest na czerwiec 2023r., na wykończenie lokali firma potrzebuje około 4 miesięcy.


Cena obejmuje:
lokal, jego podział na dwa apartamenty ich wykończenie wraz z umeblowaniem i wyposażeniem w sprzęt AGD (w tym, lodówkę, zmywarkę, płytę indukcyjną, piekarnik i pralkę) oraz dwa miejsca postojowe,
zarządzanie najmem przez 5 lat z gwarantowanym czynszem najmu po odjęciu podatku 8,5 % w wysokości 5143,-zł za całość.

W załączeniu propozycja aranżacji lokalu.

Kupujący nie płaci prowizji.
Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający


Zapraszam do kontaktu
Izabela Misiak
tel. 693 975 000

Opis dodatkowy dołączany w eksporcie: 
Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 2
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Metro, Autobus

Kontakt

Izabela Misiak

Izabela Misiak

doradca ds. nieruchomości

Telefon:
693975000
E-mail:
biuro@sm.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
7608

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SM Nieruchomości M. Sobolewska, I. Misiak s.c. z siedzibą przy Mokotowska 4/6 pok. 112, 00-641 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@sm.nieruchomosci.pl… czytaj więcej