Chlebnia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
375 000 PLN
Cena za m2
250 PLN
Powierzchnia działki
1 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
405/11805/OGS

Opis nieruchomości

Bez prowizji od Kupującego! Prowizję Pośrednika pokrywa Sprzedający!

Świetna lokalizacja na dom rodzinny dla osób, których działalność biznesowa lub praca zawodowa związana jest z Warszawą. Szybki wyjazd na A2.
Działka o optymalnej powierzchni /szerokość od drogi 28m, długość w głąb 55m - wymiary podane są w przybliżeniu/. Taka powierzchnia daje możliwość wypoczynku na działce, posiadania ogródka, czy warzywnika, a jednocześnie nie angażuje tak mocno, że uniemożliwia odpoczynek.

Działka zlokalizowana przy drodze asfaltowej, w odległości ok. 30m wodociąg i prąd. Kanalizacja w fazie projektu, będzie przeprowadzona w drodze asfaltowej, przy której położona jest działka.

Teren w trakcie procedury uzyskiwania warunków zabudowy i podziału. Działka będzie położona w kompleksie 8 działek, wszystkie o zbliżonej powierzchni i kształcie.

Na terenie wsi będzie zlokalizowana inwestycja Gminy tj. teren rekreacji - niewielki zalew /zbiornik retencyjny/ z infrastrukturą niezbędną do rekreacji wodnej: mariną, wypożyczalnią sprzętu wodnego, molo, ścieżkami rowerowymi itp. /obecnie na etapie projektowania i uzyskiwania zgód/. Inwestycja na pewno podniesie atrakcyjność i wartość tej lokalizacji. Do oferty załączona jest grafika-wizualizacja zalewu i strefy rekreacji.

Bez prowizji od Kupującego! Prowizję Pośrednika pokrywa Sprzedający!

W sprawie szczegółów proszę o kontakt telefoniczny.
Izabela Misiak kom. 693 975 000

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Izabela Misiak

Izabela Misiak

doradca ds. nieruchomości

Telefon:
693975000
E-mail:
biuro@sm.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
7608

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SM Nieruchomości M. Sobolewska, I. Misiak s.c. z siedzibą przy Mokotowska 4/6 pok. 112, 00-641 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@sm.nieruchomosci.pl… czytaj więcej